Na czym polega gra escape room?

escape room czyli tajemniczy pokoj zagadek 0

Masz już dość zwykłych imprez ze znajomymi, na których zawsze jedynie przesiadujecie przed telewizorem albo ewentualnie oddajecie się konwersacjom? Tym razem zaproponuj ekipie wzięcie udziału w szalonej rozgrywce. Niesamowite emocje i fantastyczną zabawę zaoferuje wam escape room w Krakowie. To swojego rodzaju grupowa gra interaktywna, która nieraz bywa wykorzystywana do spędzania urodzin czy celebrowania jeszcze innych okazji, jak wieczór kawalerski czy nawet walentynek.

W zabawie jaką jest escape room zwykle bierze udział grupa składająca się z od dwóch do sześciu, maksymalnie dziesięciu osób. Wraz ze znajomymi zostajecie zamknięci w tajemniczym pokoju. Waszym celem jest to, by się z niego po prostu wydostać. Pokój zagadek wystawia was jednak na ciężkie próby. Najpierw musicie go dobrze zrozumieć i opanować zasady konkretnej gry, by potem przejść już do rozwiązywania kolejnych zagadek, zwykle wymagających od was dobrej współpracy i kreatywnego oraz logicznego myślenia.

Każda rozwiązana zagadka przybliża was do mety gry. Musicie jednak wiedzieć, że nie macie na myślenie zbyt dużo czasu. Gra trwa zwykle od 45 minut do dwóch godzin, choć escape room trwający dwie godziny to wciąż rzadkość i najczęściej jest to okrągła godzina gry. Niby dużo, a jak sami się przekonacie, często za mało.
Zainteresowani grą? W takim wypadku polecam Wam ten: Lost Room Kraków – escape room – http://www.lostroom.pl/

Na koniec dodam jeszcze, iż jeśli ten typ zabawy przypadnie wam wszystkim do gustu, możecie pójść o krok dalej i następnym razem wziąć udział w być może nawet jeszcze ciekawszej rozgrywce, jaką oferuje typowa gra miejska. Sprawdźcie koniecznie, czy przypadkiem nie jest ona organizowana w waszym mieście. Dla osób z Krakowa zapewniam, że w tym mieście o nią nie trudno. Jest to równie ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i beztroski odpoczynek.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *